אז כמה זה עלה לנו עד היום ??

בית פורומים הפורום אז כמה זה עלה לנו עד היום ??

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #32976 הגב
    אנונימי
    אורח

קצת לא נעים לשאול ובכל זאת..

עד היום קיבלנו 25 משפחות שקנינו להם ציוד חדש לדירות לדברי נוקי.. כמה זה עלה לנו?

לפי דבריו של נוקי הם לא משלמים ארנונה חשמל מים וכביסות.. כמה זה עולה לנו

לפי דבריו של אורי זמיר יש כניסה לבאלגן לתושבי הדרום כבר 3 שבועות.. כמה זה עלה לנו?

לפי דברי אודי בתחילת המערכה ממש בימים הראשונים העברנו תרומה של כסף בהחלטת המזכירות.. כמה זה עלה והאם הועברו עוד תרומות?

לפי דברי נוקי אנחנו גם תורמים מזון ..

כמה זה עולה לנו?

הדבר היחיד שברור מבחינה כלכלית זה תרומות החברים שנאספו 62000 אם אני לא טועה.

אז כמה כל הנתינה עלתה לנו בשקלים.. מאיפה היא יוצאת..

והאם כולכם מבינים שזו הולכת להיות מערכה ארוכה ושאנחנו צריכים גם לדאוג לבית שלנו?

ולא לא לכולנו יש את היכולת הכלכלית לתת כל הזמן ובסכומים כאילו. ובסוף זה יוצא מכיס אחד הכיס של כולנו.

אז מי שיש לו ומעוניין לתת שיתן וכמה שהוא מרגיש שהוא יכול.

אבל בתור מזכירות בתור קהילה שהכספים יוצאים ממנה ביחד. תחשבו גם עלינו. כל המפונים מהדרום לא נושלו משום חשבון בנק שלהם הכל עובד והם אפילו יקבלו אין סוף תרומות ואין סוף הקלות בכל דבר אפשרי.
    <p style="text-align: right;">למה הכל צריך לצאת מהכיס הכללי שלנו? למה אי אפשר להסתפק בלתת להם דירה ומקום שקט? למה אנחנו צריכים לספסד הכל?</p>

#32985 הגב
    חצי ותיק שיודע
    אורח

הנקלטים משלמים על מזונם וקניותיהם. הרבה מהדירות היו במצב מרוהט והרבה הושג מתרומות יד שנייה ורק מעט יחסית נקנה חדש. הציוד הזה ישמש את הקהילה ואת דירות האירוח גם בעתיד השקט בתקווה. תמיד ניתן למכור ציוד ביד 2 ולהחזיר כסף הביתה. מאמין שהסכומים שהוצאו הם זוטות ביחס להרגשה הטובה שהם גרמו למפונים שעולמם קרס. יש ליגור רזרבות לשמירה על עצמה. ואתה אנונימי וטוב שכך כי אינך מייצג אותנו ובתקווה לא תדע מה זה להיות בנעליהם.

#32986 הגב
    נוקי
    אורח

לאלמוני שממש מודאג

חדרי המשפחות צויידו בציוד שחברי יגור תרמו וכל מכשירי החשמל נתרמו ע"י חברת שמיר הנדסה

בשבועיים הראשונים למלחמה תרמנו 100 מנות אוכל ליום סה"כ 1400 מנות בסכום כולל של 32,200 ש"ח

תרמנו לקיבוץ ניר עוז 35,000 ש"ח .

הכנסנו ילדים ממשפחות מפונות מצפון הארץ ומדרומה לבאלגן

אני שמח שיש ביכולתינו לארח 25משפחות

אני שמח שיש לנו פארק ילדים שאיפשר לתת לילדי המפונים והוריהם מעט זמן להרגע .

אני שמח שמטבח יגור הצליח לספק בקשות אוכל ליחידות שונות . כרגע אין ביקושים .

אנחנו כל שעה וכל יום עסוקים במצבה של יגור במערכה שעוברת מדינת ישראל וכל צעד וצעד מחושב ועם יד על הדופק שלא תפגע חוסנה של יגור .

אני מאחל לעצמנו שתמיד נהיה בצד שיכול לתת ולתרום את חלקו .

נוקי

#32995 הגב
    אנונימיאו
    אורח

בזמן שמדינת ישראל משקיעה כספים בלהביא חיילי מילואים, אנשים אשר להם גם ילדים ומשפחות, בשביל להקנות לנו ולילדנו תחושות ביטחון, אתה מתעסק בזוטות ובכסף.

לנוקי – לדעתי לא תרמנו מספיק. 25 משפחות זה לא הרבה בכלל ואם עוד משפחות צריכות, חשוב לקבל כמה שיותר. כאן, בזמנים האלה, נמדדים האנשים ואנחנו צריכים להימדד לטובה ולא לרעה כמו כותב התגובה הראשונה. ואם צריך שחברי יגור יסייעו ישירות בהקמה של קרן תרומה לשימוש יגור לאורחיה, אני בטוח שעוד הרבה חברים יסמכו לתרום לקרן הזאת סכומים נאים, כדי שאנשים כמו כותבי התגובה הראשונה יוכלו לישון בשקט בלילה.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־אז כמה זה עלה לנו עד היום ??
פרטים: