חדשות טופולסקי

בית פורומים הפורום חדשות טופולסקי

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #3709 הגב
    שלמה מ
    אורח

האם התרחבותו האחרונה של טופולסקי לשטח המוסך עליו השלום נעשתה בהסכם, או כמו בעבר על ידי קביעה חד צדדית של עובדות בשטח?
    ואם בהסכם – אפשר פרטים (לכמה זמן, תמורת איזה סכום וכו')?

#3716 הגב
    אורי זמיר
    אורח

שלמה שלום. ההתרחבות אכן נעשתה בהסכמה ולתקופת זמן מוגבלת עד לתום תקופת החוזה הנוכחי שמגיע לסיומו במהלך שנת 2018. השטח שניתן נועד לצמצם למינימום את תנועת המלגזות על הכביש שנגרמת כתוצאה מהיותו של מתחם טופולסקי הנוכחי מפוצל לשני מקומות. בכול מקרה הובהר לטופולסקי שעם תום תקופת החוזה הנוכחי לא תתאפשר כל פעילות מחוץ לתחומי גדרות סינגל לשעבר. פרטים נוספים והרחבות בנידון אשמח לתת גם בעל פה.

#3722 הגב
    שלמה מ
    אורח

תודה על התשובה אורי.

איך ההתרחבות לשטח המוסך תצמצם את תנועת המלגזות על הכביש? האם הוא יעביר את המצאי שנמצא ממערב הכביש לשטח תחנת הדלק?

האם תוכל גם לדייק – מתי ב 2018 מסתיים החוזה עם טופולסקי?

תודה מראש, שלמה

#3769 הגב
    איכפתניק
    אורח
    #3770 הגב
    אלמוני
    אורח

טופולסקי נוקט..
    ————————————————————
    מגיב יקר,

ככלל איננו מפרסמים השערות והנחות כלליות, במיוחד אם הן כתובות בשפה בוטה. אנו מנסים לשמור על שמם וכבודם של חברים ואזרחים שאינם חברים כאחת.

איתך הסליחה,
    בברכה,
    מערכת האתר

#3806 הגב
    יובל המבולבל
    אורח

בסוף אני לא מבין:

פא כוכב הולכים או נשארים?

מה קורה עם טופולסקי אחרי שההצעה לא עברה?

תודה.

#3808 הגב
    נמרוד שימשי
    אורח

כנראה שלא מפריע למישהו שאתה לא מבין. גם אני ביקשתי לפני זמן רב תשובה לשאלה האם קיים הסכם חתום לאחר שיפוג ההסכם הנוכחי. מחכה ומחכה ….. נשיאים ורוח וגשם אין.

#3809 הגב
    נמרוד שימשי
    אורח

ילד מבקר עם אביו בגן חיות. "אבא,איזו חיה זו " ?  "לא יודע" עונה האב. ליד הכלוב הבא שוב שואל הילד ושוב עונה האבא שאינו יודע. אחרי עוד נסיון או שניים שואל הילד " אבא ,אני לא מציק לך עם השאלות שלי " ? "להפך- עונה האב- אם לא תשאל ,איך תדע" ?

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
מענה ל־חדשות טופולסקי
פרטים: