סימון מחירים במרכולית

בית פורומים הפורום סימון מחירים במרכולית

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #33717 הגב
    חסכן
    אורח

שלום רב, סל המזון מתייקר מאוד לאחרונה, המעט שניתן זה להשוות מחירים.

הבעיה- זה כמעט בלתי אפשרי בחלק מהמחלקות במרכולית.

בבקשה בבקשה עשו מאמץ.

חוץ מזה תודה לכם, כיף להגיע ונעים לקנות. מגוון ונקי.

#33724 הגב
    ותיק
    אורח

חסכן מה אתה משווה. סטופמרקט עם 10% הנחה הוא בפירוש במרבית המוצרים זול מהמרכולית שלנו גם המחירים מסומנים והניקיון (כולל שרותים צמודים) לא נופל מאשר אצלנו גם שם לא חסרים מוצרים והגישה לשם היום יותר נוחה. אני ממליץ לקחת הקלנוע או הקלאב קאר ולינסוע לסטופ ולא צריך השוואת מחירים.

#33727 הגב
    ותיק
    אורח

עניתי לחסכן אך משום-מה לא קיבלתי שתגובתי תפורסם לא פגעתי באיש וכנראה תגובתי לא מצאה חן בעיני מישהו
    ==============
    לא נמצאו הודעות שלא הועלו / נמחקו / נערכו.
    במידה ותגובתך לא נשלחה/התקבלה – מוזמן להעלותה שוב.

#33753 הגב
    ותיק
    אורח

אז איך זה שהרשימה שלי כן מוצאת פרסום

#33900 הגב
    מודי
    אורח

לותיק, שלום.
    לפעמים רוצים להשוות בין מחירים בתוך המרכולית, למשל סוגי שמן או חומץ, ועוד. וגם זה לא תמיד ניתן.

#34162 הגב
    G
    אורח

אני כבר מזמן מייחל "למהפכת מחירים" במרכולית.  כלומר אשמח אם המחירים יירדו, אבל אני מתכוון למהפכה שסוף סוף יהיו רשומים המחירים.
    הצגת המחירים היא גם כלי עזר לשמירת התקציב האישי ומניעת בזבוז.
    אי-הצגת המחירים גם מנוגדת לחוק.
    נ.ב. – כיום גם צריך לסמן את המוצא של פירות וירקות בתפזורת (אם זו תוצרת הארץ או לא).
    ============
    הערת עורך:
    הצגת המחירים הוא דבר שצריך לשאוף אליו לנוחות החברים ולמניעת הפתעות, עם זאת,
    מרכולית וכלבו יגור אינן מוגדרות כעסק מסוג "חנות" ופעילותן היא כמחסן חלוקה פנימי של הארגון.
    לפיכך אינן מחייבות מע"מ / מזדכות על מע"מ של המוצרים הנרכשים אליהן.
    החוק הנוגע לסימון מחירים, מקור התוצרת, החזרים, מע"מ ודיווחים שונים אינם כשל חנות.

#34179 הגב
    אורח
    אורח

המרכולית והכלבו מזדכות מעמ ואילו המחירים שלנו??????

מה קורה פה? המחירים שלנו כמעט זהים למחירים בחוץ אז לא הבנתי..? יש מעמ או אין מעמ?
    =============
    שוב, המרכולית והכלבו אינן חנויות/עסקים אינן מזדכות על מע"מ על הוצאות (מוצרים וגם לא מוצרים) מול המדינה. הן צרכן סופי. כמוך כשאתה קונה בכל חנות, אינך מזדכה על המעמ משום שאינך מוכר הלאה.
    בצד השני של זה, ומאותה סיבה, הן גם אינן מדווחות מע"מ על הכנסותיהן, "תקבולי" החברים. מובן שאם היו חנויות אמנם היו מקבלות החזרי מעמ על מוצרים אך היו צריכות לשלם מעמ על הכנסותיהן, כפי שניתן להבין – בעסק סביר/רווחי המעמ על הכנסות תמיד יהיה גבוה ממעמ על הוצאות.
    בקיצור – זו איננה מעמסה על הכלבו / מרכולית אלא דווקא מצב שמאפשר להן לתמחר קצת פחות מאשר לו היו חנות. (כל חנות היתה שמחה לפטור ממעמ על תקבולים מול פטור ממעמ על הוצאות).
    מקווה שעשיתי סדר.

#34203 הגב
    אורח
    אורח

בסטופמרקט יותר זול

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
מענה ל־סימון מחירים במרכולית
פרטים: