עובדי חוץ משלמים יותר

בית פורומים הפורום עובדי חוץ משלמים יותר

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #31559 הגב
    גונבים את העובדים
    אורח

למה בכל תחילת שנה כשמורידים מס איזון או מס כזה או אחר, גם מורידים הטבה לעובדי החוץ?

מה שקורה בסופו של יום זה שמשנה לשנה המיסים "יורדים" אך אני  משלמת יותר ויותר!

בדלת אחת מורידים בדלת אחרת מעלים,  פשוט בושה !!

מה שיפה שגם לא מדברים על זה כל כך הרבה כמו על המיסים. איפשהו מכניסים את הגזירה בדלת האחורית

#31562 הגב
    החתול עם השמנת
    אורח

את יכולה להרגע, בסוף את משאירה בתלוש הרבה יותר כסף מעובדי הפנים, ואם יש לך ילדים במערכת אז גם חוזר אליך הרבה בעקיפין, ואם יש לך הורים נתמכים במערכת הבריאות שלנו אז גם כן חוזר אליך בעקיפין, ועוד שנתיים ניתן להוריד לגמרי את מס האיזון אם נחליט על כך ואז בכלל תרגישי טוב יותר.

#31593 הגב
    אנונימי
    אורח

מיסי הקהילה שאנחנו משלמים כל כך גבוהים שהם מכסים את הסיבסוד ,כל הכנסות/רווחי הענפים/נדל"ן מכסים את הסיבסוד ,המס איזון מכסה את הסיבסוד … הרי כל העודפי מס /הכנסות מענפים לא חוזרים, לחבר אז על איזה סיבסוד מדובר ?

#31606 הגב
    גונבים את העובדים
    אורח

חתולצ'יק…. ואם אין לי ילדים במערכת ולא חוזר כלום בעקיפין? הפלא ופלא גם הורים נתמכים אין!

בוא גם לא נשלה את עצמנו לגבי הורדת המס לגמרי בעוד שנתיים בסדר?

כמובן שלא אתה ולא אף אחד אחר טרח לענות על השאלה ששאלתי והיא למה "הורדות" המיסים מתנהלות ככה. במקום, בחרת להניח הרבה מאוד הנחות אישיות ללא כל זכות, ולא במפתיע כולן לא נכונות.

נראה שאין באמת הרבה סיבות להרגע כמו שקיווית בתחילת הפוסט שלך, הלא כן?

עדיף שלא היית מגיב בכלל.

#31612 הגב
    חתולצ'יק
    אורח

רק רציתי להזכיר שבעבר הלא רחוק הרווחנו כולנו אותו הדבר, עובדי חוץ ועובדי פנים, כאלו שיושבים בבית ומנהלים בחברות הייטק. עברנו כברת דרך מאז ואנחנו עדיין באמצע הדרך לשינוי דרך חיינו הקיבוצית. את רוצה יותר מהר אבל הרוב דואג ללכת לאט ומאוזן. בסופו של יום הנטו הסופי שלך גדול מבעבר השיתופי ואני מבטיח לך שהוא עוד יגדל בעתיד הלא רחוק

#31611 הגב
    מאכיל על גבי
    אורח

"גונבים את העובדים" בהחלט את צודקת אני עובד חוץ כמוך, בנתיים ללא ילדים אך בהחלט ארצה אותם בשנים הקרובות, אני מתעורר ב 6 בבוקר יוצא לעבוד וחוזר לפעמים גם ב 7 בערב, מרוויח לא רע, אך אין ספק שאני מרגיש את מיסי הקיבוץ כמו עוד 4 פעמים מס הכנסה…

אומנם לגור בקיבוץ זה נחמד עד שצריך לממן אנשים אחרים
    =============
    ערוך

#31623 הגב
    מכיס לכיס
    אורח

לחתולצ'יק

זה לא שהיא רוצה מהר, היא פשוט רוצה שזה יקרה.

מה שקורה עכשיו, זה שהפחתת מס האיזון יורדת מהכיס השני של עובדי החוץ- ההכרות למס איזון.

עולה כסף לצאת לעבודה מחוץ לקיבוץ. ועכשיו זה עולה יותר.

בשורה התחתונה, יש משפחות שאחרי ההפחתה של מס האיזון וביטול ההכרות- ישלמו הרבה יותר מס איזון השנה, שזה ההפך הגמור ממה שהתכוון המשורר

#31624 הגב
    כרמלי מצוי
    אורח

מאכיל יקר, האם הוריך שילמו ובנו מכספם את הבית שבו גדלת? האם את הדירה שבה אתה מתגורר ללא שכר דירה אתה קנית? הלימודים שבזכותם אתה עובד עכשיו בעבודה מתגמלת שולמו ע"י מי? הקיבוץ הישן ודרכיו המפותלות והשונות בנו את כל מה שפה, עכשיו זמנים שונים והתחלנו לשנות. האם מישהו מחזיק אותך פה בכוח ומכריח אותך להשאר בכלא העושק הזה?

#31683 הגב
    אלמוני
    אורח

המיסוי שלנו מוגזם ובמקביל גם עולים התשלומים הנוספים (חינוך למשל), גם וגם…

לשלם מיסים , זה חלק "מהעסקה" של הבחירה בחיים כאן ועם זאת הקיבוץ מלוכלך ומוזנח באופן מעליב וכואב, מי שאין לו ילדים קטנים גם לא ממש נהנה מחלק גדול מהתרבות.

שכבה שלמה של חברים שנמצאים בשיא הקריירה ומרווחים בנתאם

#32381 הגב
    אמא
    אורח

מסכימה עם כל מילה.

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
מענה ל־עובדי חוץ משלמים יותר
פרטים: